Maksimarketi büroomööbel

30 september 2013

Mõistlik hinnatase ja kvaliteet on põhjused, miks Basic Kontorimööbel on valitud ETK kontserni kaubanduskeskuste büroomööbli tarnijaks. Ka uusim Maksimarket on sisustatud meie poolt.

ETK Audru Maksimarket on näide keskmise suurusega büroomööbli projektist. Tüüpiliselt katab meie standard büroomööbel enamiku Tellija vajadustest. Meie büroomööbli tootesarja üks põhimõtteid on, et kogu meie standard büroomööbel on alati meie laos suures koguses ja koheselt tarnitav. Ehkki  standard tooted katavad suure osa klientide soovidest, tellitakse meilt ka eritellimus büroomööblit.
Me läheneme igale projektile individuaalselt ja oleme suutelised tootma kliendi spetsifikatsioonile vastava eritellimus büroomööbli kiirelt. Enamik eritöid valmib 1 nädala jooksul.

Järgnevalt vaatame, millist eritellimus- ja standard büroomööblit me Pärnumaale tarnisime.

büroomööbel töölaud teeninduslett Narva
Eritellimus töölaud. Turvaruumi lett / töölaud on tegelikult Eesti kontorites laialdaselt levinud Basic töölaud, millele on lisatud eritellimusena 2 suurt esipaneeli ja 4 riiuli plaati. Eritellimus töölaua põhinemine standard töölaual tagab teenindusleti kohta väga ökonoomse hinnataseme.

büroomööbel töölaud Tallinn
Basic töölaud, millele on lisatud ümar eritellimus lisalaud.

standard büroomööbel Tartu
Töölaudade paigutamine seina äärde on hea nipp. Nii on võimalik väiksemasse ruumi paigutada mitu töökohta, mis sinna keset tuba paigutades ei mahuks – samas säilib ruumis avaruse tunne.

büroomööbel töötool Ergonomic
Töötool Ergonomic on esinduslik, ergonoomiline töötool sünkromehhanismiga. Seda uut töötooli  iseloomustavad rikkalikud reguleerimisvõimalused. Näiteks on reguleeritav seljatugi, nimmetugi, käetoed, peatugi. Stabiilsuse tagab tugev ja raske metallist jalarist. Lisainfo: www.basic.ee

büroomööbel koosoleku laud
Basic koosoleku laud 210x80cm. Klienditool Visit: must jalg, sinine tekstiil.

Basic Kontorimööbel OÜ tegutseb aktiivselt kõikjal üle Eesti. Meie büroomööbel on levinud kõigis suuremates Eesti linnades: Elva, Haapsalu, Jõgeva, Jõhvi, Keila, Kohtla-Järve, Kuressaare, Kärdla, Maardu, Narva, Otepää, Paide, Paldiski, Põltsamaa, Põlva, Pärnu, Rakvere, Rapla, Saue, Sillamäe, Tallinn, Tapa, Tartu, Türi, Valga, Viljandi ja Võru. Teil on hea võimalus meie büroomööbli populaarsuses veenduda, vaadates meie blogist Basic Kontorimööbli paigalduste maakaarti.

Kas soovite näha meie büroomööblit oma kodukandis? Võtke minuga ühendust ja ma leian kliendi Teie läheduses, kes meelsasti näitab oma büroomööblit Teile. Helistage mulle telefonil 56 2222 57 või saatke kiri aadressil siim@basic.ee. Oleme 12 aasta jooksul kogunud tuhandeid rahulolevaid kliente.

Sildid: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

artikli autor: Siim Kallisaar

Basic Kontorimööbel OÜ projektijuht. Siim on juba pikki aastaid meie kliendi- teeninduse hing ja süda. Ta nõustab kliente, koostab nii eritööde jooniseid kui terviklikke sisekujundusprojekte, korraldab tarned ning paigaldused. Liialdamata võib öelda, et Siim teab kontorimööblist ja selle tootmisest praktiliselt kõike.

Vasta

Facebook