Stockholm: 1Office büroohotell

26 märts 2012

Basic Kontorimööbel on sisustanud mitmeid büroosid Rootsi Kuningriigis. Meie toodete hinna, kvaliteedi ja omaduste suhe on võrreldes kohalike tootjatega niivõrd atraktiivne, et vähegi suurema kontori sisustus on mõistlik tellida Eestist. Tänase artikli objekt on Stockholmi kesklinna kõige prestiižemas äripiirkonnas paiknev 1Office büroohotell.

kirjutuslaud

1Office Stockholmi ärikeskuse põhilised tegevusalad on büroohotell, virtuaalkontor, juriidilised teenused ja raamatupidamine.

kirjutuslaud

Basic Kontorimööbli kasuks otsustasime peale Rootsi turul pakutavate lahendustega tutvumist. Samas hinnaklassis tooteid pakub võib-olla IKEA, kuid kvaliteet ning valikuvõimalused jätavad soovida.
IVAR VESKIOJA – 1OFFICE GROUP

kirjutuslaud

Osaliselt valmis 1Office Stockholmi kontorimööbel eritellimusel. Näiteks kirjutuslaud Basic lisapaneelid, mis moodustavad kokku teenindusleti või kirjutuslaud Compact kesklukustusega sahtliboksid.

Kokkuvõtlikult:

kirjutuslaudTeeninduslettide taga on 3 laua kõrgust riiulit koos ustega.

kirjutuslaudCompact kirjutuslauad koos kesklukustusega sahtliplokkidega.

Sildid: - - - - - - - - - - - - -

artikli autor: Timo Teder

Basic Kontorimööbel OÜ asutaja (2001), omanik ja tegevjuht. Timo tegeleb ettevõtte igapäevase juhtimise, pideva arendamise ja suuremate projektidega. Hariduselt ajakirjanik (Tartu Ülikool, 2005) ning MBA (Tartu Ülikool, 2007). LinkedIn profiil: Timo Teder

Vasta

Facebook