Reguleeritav töölaua jalg. Milleks?

14 oktoober 2010

Valides töölauda tuleb silmas pidada, et lauajalad oleksid reguleeritavad. Milleks see on nii oluline?

Kujutage ette olukorda, kus te olete kulutanud arvestatava summa kontorimööbli ostule ja peale uue töölaua paigaldamist avastate, et see ei seisa oma jalgadel stabiilselt. Ruumi põrand on natukene loodist väljas ja tulenevalt jääb üks jalg õhku. Sellises situatsioonis on teil kindlasti hea meel, kui valituks osutus reguleeritavate jalgadega töölaud – jala paika timmimiseks kulub alla minuti.

NB! Tuleb arvestada, et reguleeritavad jalad ei tähenda üldjuhul töölaua kõrguse reguleerimisvõimalust mitmekümne sentimeetri ulatuses. Selle jaoks on olemas spetsiaalsed lauad, mida nimetatakse „elektrilisteks töölaudadeks“. Tavapärased 2-3cm reguleerimisvõimalusega reguleeritavad jalad on mõeldud selleks, et saada jagu ebatasasest põrandast tingitud laua kõikumisest.

Sildid: - - - - -

artikli autor: Siim Kallisaar

Basic Kontorimööbel OÜ projektijuht. Siim on juba pikki aastaid meie kliendi- teeninduse hing ja süda. Ta nõustab kliente, koostab nii eritööde jooniseid kui terviklikke sisekujundusprojekte, korraldab tarned ning paigaldused. Liialdamata võib öelda, et Siim teab kontorimööblist ja selle tootmisest praktiliselt kõike.

Vasta

Facebook