Tallinna TV eritellimus riiulid

17 veebruar 2011

Vaevalt oli toimetuse mööbli paigaldusest möödunud paar nädalat, kui saime taas kõne Tallinna TV juhtkonnalt. Seekord oli tekkinud vajadus mitme erimõõdulise riiuli järele. Kuna selline tellimus ei ole enam lihtne standardmööbli tarnimine, siis sõitsin isiklikult Tallinna TV ruume mõõdistama.

Vaatasin koos Tallinna TV juhtkonnaga üle objekti ja vajadused, visandasime kohapeal esmase joonise. Päev hiljem joonistasin juba tehase tööjoonise ja esitasin selle koos konkreetse hinnapakkumisega. Tallinna TV’l oli siiralt hea meel. Pakkumine sobis nende eelarvesse hästi ja tellimus läks töösse.

Eritöö paigaldus toimus 3 nädalat peale tellimuse kinnitamist. See ongi tavapärane eritöö tähtaeg.

Tallinna TV kontorimööbli paigaldus

Vaatamata asjaolule, et tegemist oli suurte riiulitega (suurim 7,5 x 3 m), sai kogu töö tehtud vaid 1 tööpäevaga. Ülemuste sõnul planeerisid nemad, et paigalduseks kulub vähemalt 2 tööpäeva.

Tallinna TV kontorimööbli paigaldus

Tallinna TV eritellimus riiulid

Sildid: - - -

artikli autor: Siim Kallisaar

Basic Kontorimööbel OÜ projektijuht. Siim on juba pikki aastaid meie kliendi- teeninduse hing ja süda. Ta nõustab kliente, koostab nii eritööde jooniseid kui terviklikke sisekujundusprojekte, korraldab tarned ning paigaldused. Liialdamata võib öelda, et Siim teab kontorimööblist ja selle tootmisest praktiliselt kõike.

Vasta

Facebook