Tallinna TV toimetuse ruumid

1 veebruar 2011

Meie üheks viimase aja huvitavamaks projektiks on osutunud mööbli tarnimine Tallinna Televisiooni sihtasutusele. Algas see projekt üsna tavaliselt – hinnapäringuga kontorimööbli tarnimiseks.

Esitasin pakkumise. Nädalapäevad hiljem tulid Tallinna TV mehed meie kontorisse toodetega tutvuma. Jõudsime ühistele arusaamadele kontorimööbli olemusest ja kui tulime omalt poolt hindadega vastu, saime käed lüüa. Alles hiljem selgus, et Basic Kontorimööbel oli välja valitud mitme potentsiaalse tarnija hulgast. Otsustavaks osutus, et meie müüme korralikke tooteid mõistliku hinnaga.

Juba esimese tellimusega sai tarnitud sai täiesti arvestatav kogus:

  • Basic töölaud: 11tk
  • Laua kõrgune riiul: 11tk
  • Sahtliplokk: 11tk
  • Classic töötool: 23tk
  • Eritellimusel nõupidamiste lauad: 6tk

Mööbli paigaldas meie oma paigaldusmeeskond 1 pika tööpäeva jooksul.

Käesoleva artikli juures tehtud fotod on tehtud vahetult peale paigaldust. Kuna on ette näha, et me tarnime Tallinna TV’le veel päris palju mööblit, siis oleme plaani võtnud objekti arengu siin blogis kajastamise. Näiteks hetkel on Tallinna TV’le tootmises 7,5 meetrit pikk eritellimus riiul ja hulk väiksemaid. Lisaks täiendavale kontorimööblile on plaanis tarnida eritöö mööblit stuudiosse.

Tallinna TV kontorimööbel

Ahjaa, Tallinna TV asub strateegiliselt väga atraktiivses asukohas – Solarise keskuses. Toimetuse ruumidel on maast laeni aknad, millest avaneb vaade Estonia teatrile ja Tammsaare pargile.

Tallinna TV kontorimööbel

Kevadel, kui läheb roheliseks, peaks kogu sisustus olema juba kasutusele võetud. Saame siis oma toodetest (nt. Basic töölaud, Classic töötool, laua kõrgune riiul jne…) teha vägevaid fotosid.

Jäädvustamist väärt on ka Tallinna TV tehnilised ruumid, kus töölaudadena on kasutusel Basic nõupidamiste laua eritöö versioonid – nendel seisab kogu saadete tootmiseks vajalik tehnika.

Sildid: - - - -

artikli autor: Siim Kallisaar

Basic Kontorimööbel OÜ projektijuht. Siim on juba pikki aastaid meie kliendi- teeninduse hing ja süda. Ta nõustab kliente, koostab nii eritööde jooniseid kui terviklikke sisekujundusprojekte, korraldab tarned ning paigaldused. Liialdamata võib öelda, et Siim teab kontorimööblist ja selle tootmisest praktiliselt kõike.

Vasta

Facebook